Certyfikaty
    Partnerzy

POGOTOWIE DACHOWE 24/7 !!! MASZ PROBLEM Z DACHEM? DZWOŃ ODRAZU!
kom. 605 884 777
O NAS | OPIS DZIAŁALNOŚCI | GALERIA | KONTAKT
Prowadzimy pogotowie dekarskie dla klientów w nagłych sytuacjach. Zajmujemy się usuwaniem awarii dachu, likwidacją przecieków pokrycia dachowego.
     O Firmie

Dargo to firma budowlano-remontowa, która oferuje kompleksowe usługi dekarskie, bezpłatne kosztorysy i pomiary oraz montaż okien elewacyjnych i dachowych. Posiadamy odpowiednie doświadczenie i wiedzę niezbędne do świadczenia profesjonalnych usług dekarskich. Specjalizujemy się w następujących technologiach pokryć dachowych: krycie dachówką, krycie blachodachówką oraz krycie dachu papą termozgrzewalną. Zapewniamy również profesjonalny montaż rynien dachowych.


Wszystkie prace wykonujemy rzetelnie, fachowo i terminowo na które udzielamy wieloletniej gwarancji. Ponadto zajmujemy się sprzedażą wszelkich materiałów niezbędnych do wykonania pokryć dachowych, w naszej ofercie mieści się dachówka, blachodachówka (wiodących producentów), a także blachy trapezowe, gont bitumiczny, jak i również papa termozgrzewalna, orynnowanie (w tym rynny metalowe oraz rynny PCV), czy też membrany dachowe, okna dachowe oraz pozostałe akcesoria dachowe.

Poza powyższą ofertą oferujemy tarcicę oraz instalacje odgromowe.

Branże:

  * Budownictwo / Usługi budowlane / Dekarstwo, blacharstwo
  * Budownictwo / Firmy budowlane
  * Budownictwo / Materiały budowlane / Rynny i rury
  * Budownictwo / Wykańczanie wnętrz  
Copyrights © 2015 DargoDachy.pl All rights reserved.
Autor: sokulugi@gmail.com